Погодьтеся, що в нашій країні покупка товарів починається з форми замовлення інтернет-магазину. Вам потрібна м'яка іграшка або оригінальні запчастини? Відвідуємо найближчу торгову площадку, вивчаємо інформацію, приймаємо рішення про покупку.

Такий підхід є актуальним і для клієнта, і для продавця. Навіщо сидіти біля телефону, поки звільниться найближчий консультант. Продавайте товар безпосередньо, і отримуйте реальний прибуток.

Перевірені методики онлайн продажів

Бізнесмен,який знає правила гри на ринку товарів і послуг, легко скомпонує і відкриє власний ресурс. Відсутні знання (веб-дизайн, верстка, мови html, php) він отримає все з тієї ж мережі.

Програміст або аналітик, який не знає основ маркетингу, але готовий відкрити свій бізнес тут і зараз, привертає клієнтів інформацією. Отримана інформація легко засвоюється, а запропонована знижка на товар підіймає авторитет блогера.

У першому випадку, бізнесмен створює повноцінний інтернет-магазин з продажу нових і «б / у» запчастин. Він знає і вміє продавати товар реальному клієнту. Тепер він трансформує це вміння в електронні, прямі продажі В2С (від бізнесу до споживача).

Програміст і, за сумісництвом, завзятий автоаматор, розуміє, що він не продасть і цвяха. Тому він пропонує знання - інформаційну цінність. Клієнт усвідомлює, що до «зустрічі» з авторським блогом він був повним нулем в ремонті автомобіля. Тому він з радістю купить диск з індивідуальними уроками по ремонту двигуна його улюблених жигулів.

При цьому і той, і інший проводить час в соціальних мережах. По можливості вони розміщують актуальну інформацію про продажі в власних групах, публікують фотографії з клієнтами в Інстаграме і т.д.

Але це все в минулому! Навіщо докладати стільки зусиль для підняття рівня продажів, розкрутки сторінок, якщо є готове рішення - маркетплейси, такі, як наприклад, https://avtopro.ua.

АвтоПро - гідна альтернатива стандартному бізнесу і маркетингових стратегіях

По суті, це інформаційний майданчик з розширеними можливостями і для продавця, і для покупця:

  • укладаючи угоду, покупець легко визначає цінність покупки, відстежуючи якісну і кількісну цінність пропозиції;
  • в окремій графі відображається список цін, в тому числі і конкурентів;
  • в меню логістики вказуються чіткі терміни по транспортним послугам;
  • власники інтернет-магазинів вивчають механізми конкурентних відносин, і захищають свій бізнес антидемпінговими інструментами.

Зверніть увагу, що базовий комплект послуг Авто Про безкоштовний. Додаткові інструменти, для реклами або аналізу маркетингових процесів, можна придбати за досить демократичними тарифами. Дешевше тільки агресивний маркетинг.

Підіб'ємо невеликий підсумок. Переглянувши кілька розділів на маркетплейсе АвтоПро, Ви розумієте, що асортимент запчастин і різновидів автомобілів не просто великий, він реально величезний.

Якщо ви шукаєте невелику деталь, для старої моделі Фольксвагена, АвтоПро впорається з цим завданням за 10 секунд. Наш каталог - це предмет заздрості для більшості конкуруючих маркетплейсов в Україні.