Косметологічні процедури з воском і парафіном неможливо уявити без додаткового спеціалізованого обладнання. Нагрівач парафіну є однією їх найбільш важливих складових успішного проведення маніпуляцій з воском, оскільки розплавляє його і допомагає підтримувати в рідкому стані.

Компанія Shugamarket займається продажем нагрівачів парафіну, оснащених термостатами і терморегуляторами, які допомагають підтримувати необхідну температуру парафіну.

Нагрівач парафіну: комплектація

Нагрівачі для парафіну можуть продаватися в наборах разом з базовим комплектом засобів для парафінотерапії, куди входять:

  • нагрівач;
  • віск;
  • лосьйон;
  • емульсія;
  • зволожуючий крем;
  • захисні пакети.

Також для виконання парафінотерапії можна використовувати термоварежкі і термошкарпетки. Використання професійних засобів і апаратів дозволяє істотно поліпшити якість шкіри рук, зробити її більш здоровою і красивою.

Нагрівач для парафіну: як вибрати

Нагрівачі для парафіну можуть мати середній або високий температурний режим. Відмінними характеристиками воскоплава є потужність і стандарт. Чим потужнішим буде апарат, тим вище буде швидкість розігріву речовин, що досить зручно для швидкого обслуговування клієнтів.

Нагрівачі для парафіну можуть мати різні розміри для установки картриджів з воском. Багато фірм, які займаються виготовленням воску, роблять воскоплави спеціально під форму своїх товарів. Це змушує майстрів прив'язуватися до конкретної продукції. Тому краще всього вибирати нагрівач для парафіну, який має стандартне отвір для воскових касет і підходить для більшості типів парафіну.

Процедура вибору нагрівача парафіну не складає труднощів, оскільки компанія Shugamarket пропонує велику різноманітність моделей на сайті https://shugaring-market.com.ua/nagrevateli/, які використовуються для різних цілей і мають різний обсяг.

Важливі рекомендації

Для процедур з гарячим воском краще всього вибирати універсальні нагрівачі для парафіну - вони дозволяють з легкістю розігрівати парафін в дисках, брикетах, банках, гранулах.

Для домашнього застосування найкраще вибирати якісні апарати для воску з установкою патронного типу, яка підходить для більшості картриджів.

Майстрам по епіляції слід віддавати перевагу такому сучасному нагрівачу для парафіну, який може одночасно прогрівати по 2-4 картриджа.