Облаштування системи водопостачання, опалення, каналізації, газопостачання не обходиться без використання високоякісних теплоізоляційних матеріалів. Ця продукція дозволяє захистити поверхню труб від руйнування, а також доставити транспортується речовина до користувача без втрати тепла або перегріву. Для захисту локальних і центральних магістралей використовується сучасна ізоляція для труб , представлена ​​ в широкому асортименті компанією http://alltrade.com.ua.

Призначення і функції трубної ізоляції

Облаштування будь-якого водопроводу, а також мережі каналізаційної або опалювальної передбачає використання якісних захисних матеріалів. Теплоізоляція для труб може бути використана також і в промисловій сфері, де важливо захистити трубопровід, по яких рухаються хімічні речовини, масла, газ, пар, нафту, холодоагент та ін. Все наявні на ринку ізоляційні матеріали виконують такі функції:

  • Захищають мережу від промерзання в холодну пору. Якщо вода замерзне в трубопроводі, будинок залишиться без цілющої вологи, а знайти і відігріти крижану пробку складно.
  • Захищає від охолодження теплоносій. Щоб він не остигав по шляху до користувача, використовується каучукова або поліетиленова ізоляція спіненого типу. Вона не тільки не допускає зниження температури робочого середовища, а й запобігає появі конденсату на поверхні пластикових або сталевих труб.
  • Попереджає появу корозійних осередків. Вода і волога грунту негативно впливає на цілісність труби, яка передчасно може зруйнуватися і дати текти.
  • Захищає не тільки мережу трубопроводу, а й стики, повороти, розгалуження, пр.

Запропонована в каталозі термоізоляція довговічна і досить легка, вона представлена ​​в тубах, готових до монтажу.

Сучасні теплоізоляційні матеріали

Процес ізоляції пройде оперативно, а труби будуть надійно захищені, якщо використовувати сучасні спінені матеріали. Їх особливість в структурі - закритих осередках, які не пропускають воду і повітря. На вибір запропоновано такі варіанти:

  • Поліетиленовий - екологічно чиста продукція, яка не боїться різких температурних коливань, цвілі, вологи.
  • Каучуковий - матеріал, який не підтримує процеси горіння, не горить, самостійно затухає. Ця якість дозволяє використовувати продукцію в промисловій сфері.

Для установки використовується спеціальне монтажне отвір і клейкі речовини.