Ковані елементи - рефлексія до минулого

Художні ковані елементи - стає все більш модним тренд, заснований на певній рефлексії до минулих століть. Спосіб виготовлення дозволяє отримувати конструкції, які можуть виступити прикрасою дачної ділянки або приміщення; обумовлюється це відмінними декоративними властивостями.

Відмінна риса - високі характеристики: використовуються високоякісні сплави стали. Вироби мають орнаментальну естетичну форму, миттєво притягує погляд, але залишається по-своєму суворої. Традиційний зовнішній вигляд поєднується з чисто сучасними якостями: вироби хороші і в візуальному, і в суто практичному плані.

Оскільки речі створюються вручну, все елементи носять строго індивідуальний характер - відбиток авторського стилю майстра. Тому вони принципово відрізняються від вже набили оскому конструкцій, що сходять з конвеєра. Деякі вироби виконують чисто декоративну функцію, інші - поєднують естетику з певною експлуатаційної орієнтацією; поговоримо про асортимент докладніше.

Асортимент: різноманіття варіантів

В каталозі представлено широкий спектр варіантів кованих виробів. Одні з них - ланцюги, фриз, піки - орієнтовані на створення цікавої атмосфери на відкритих просторах. Є навіть ковані ліхтарі, виглядають схоже светотехническим пристроїв, які використовувалися в середні століття. Лавочки і паркани також можуть бути значно цікавіше, якщо додати в їх конструкцію певні подібні елементи.

Часом ковані елементи як на сайті www.steeland.com.ua вдало вписуються і в інтер'єр звичайних житлових приміщень. Приклад: такі стилі, як кантрі і прованс, мають на увазі використання певних архаїчних елементів, які відсилають до побуту предків. Петлі, листя, цифри - всі ці ковані вироби можна органічно вписатися в інтер'єр приміщення, додавши певну родзинку і оригінальний - але аж ніяк не надмірно яскравий - відтінок рефлексії до минулого. За допомогою подібних конструкцій можна зробити більш естетичними і сходи: в нашому асортименті ви можете побачити закінчення перил.

Варіантів безліч, і перерахувати їх в межах однієї статті чи можливо. Тому запрошуємо вас перейти до відповідного розділу і самостійно ознайомитися з асортиментом, де ви зможете відшукати цікавий саме вам кований елемент.

Будемо раді, якщо ви станете нашим клієнтом! Асортимент нашої продукції нараховує кілька тисяч моделей кованих елементів.