MÖLLER - знаменита виробнича компанія, яка ось уже кілька десятиліть займається випуском високоякісних підвіконь на основі деревної муки і полівінілхлориду. Сьогодні такий продукт доступний і співвітчизникам, які зможуть оцінити не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і відмінні якісні характеристики товару.

Виробництво підвіконь MÖLLER

Високоякісні підвіконня Moeller - продукція, що володіє високою міцністю і довговічністю. Вона створюється на основі композитної суміші LIGNODUR і сучасних технологій. Це дозволяє отримати продукцію, яка не боятиметься ультрафіолету, високої /низької температури, води, грибка, механічного впливу. Домогтися такого результату вдалося не тільки за рахунок застосування композиту, а й спеціального покриття - багатошарового акрилового ламінату Elesgo-plus on top. Для нашарування застосовують клей-розплав KlEIBERIT - двухкомпонентное засіб.

В складі продукції відсутні небезпечні сполуки, формальдегіди та розчинники. Чи не включають також і продукцію сумнівної якості, а тому можуть бути задіяні в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, високою температурою, у тому числі на кухні і в їдальні.

Основні моделі підвіконь Меллер

Номенклатура підвіконь від іменитого виробники справді величезна. Вона представлена ​​різними колірними і фактурними варіантами, а тому вибір у покупця завжди великий. Йому пропонується купувати продукцію різних серій, серед яких представлений:

  • Білий глянець - з унікальним покриттям з наночасток, зібраних і використовуваних в рамках методу Uni-Weiss-Nano.
  • Матовий венге - майстерно імітують структуру натуральної деревини, ідеально вписується в будь-який інтер'єр.
  • Глянцевий каррара мармур - покриття імітує найблагородніший з усіх видів мармуру, повторюючи фактуру /малюнок натурального матеріалу.
  • Матовий золотий дуб - точність відтінку і малюнка натурального матеріалу дозволяє використовувати продукцію для оформлення класичного інтер'єру.
  • Глянцевий золотий дуб - зовні нагадує лаковане дерево - натуральний дуб, має приємний теплий відтінок.
  • Глянцевий махагони - червоно-коричневий відтінок нікого не залишить байдужим, фактура матеріалу дозволяє йому м'яко переливатися від потрапляє на поверхню світла.

В асортименті компанії kom-fort.kiev.ua також представлені й інші види імітації природних матеріалів - модрини, світлого мармуру і пр.