Меблі на замовленняМеблі роблять приміщення комфортними і функціональними. Вибирати ці предмети інтер’єру потрібно ретельно. На жаль, далеко не завжди асортимент меблевих магазинів задовольняє наші запити. Адже до меблів пред'являється чимало вимог. Вони повинні бути зручними, практичними, довговічними, екологічно безпечними, витривалими. При цьому важливо, щоб меблі вписувалися в дизайнерську концепцію приміщення і були відповідних розмірів. Саме з цих причин набагато зручніше замовляти таку продукцію безпосередньо у виробника. Виготовлення меблі Тернопіль можна в компанії New Art за цілком привабливою ціною.

Перш ніж оформляти замовлення на меблі, потрібно продумати кілька моментів. В першу чергу рекомендується скласти проект кімнати. Продумайте, як багато меблів хочете розмістити в приміщенні. Де буде стояти той чи інший предмет? Проведіть виміри. Це дозволить вмістити в кімнаті всю куплені вироби.

Для якого стилю ви замовляєте меблі? Для класичного, етнічного дизайну, кантрі і рустика цілком підійдуть дерев'яні вироби. Важливо, щоб вони були відповідні за формою та способом обробки. Наприклад, класичні меблі повинні бути строгих геометричних форм з химерними вставками і візерунками. Для рустика потрібні меблі грубої вичинки. У кантрі використовують максимально прості вироби з рудих порід дерева. Для етнічного стилю потрібні оригінальні меблі з темного матеріалу.

Якщо вироби з цільного масиву вам не по кишені, можна віддати перевагу МДФ. Такі меблі виглядають не гірше. Вони досить витривалі і екологічно безпечні.

Пластик, скло і сталь використовуються в сучасних стилях. Можуть бути використані скляні вставки.

Враховуйте, що меблі повинні відповідати колірній гамі кімнати. Поєднуйте її з покриттям підлоги, міжкімнатними дверима, вікном.