Сендвіч-панелі - багатошаровий практичний матеріал, який з кожним роком набирає популярністю пов'язано це з тим, що при використанні саме такої товарної продукції можна оперативно звести довговічне будівлю. Вигідно ще й те, що на дахові сендвіч-панелі ціна встановлена ​​доступна, особливо якщо звернутися безпосередньо до вітчизняного виробника. Саме фактор вартості часто стає визначальним, тому клієнти шукають компанію, яка готова при незмінно високій якості продукції утримувати прийнятну на неї вартість. Саме такий принцип роботи вибрала для себе компанія «ЕвроТермоБуд», яка працює тільки безпосередньо з клієнтами, минаючи посередників, а тому і ціни на всі категорії товарів встановлює прийнятні.

Що вигідно будувати з сендвіч-панелей?

Покрівельні та стінові матеріали, що складаються з декількох шарів, активно використовуються для цивільного і промислового будівництва. Вони застосовується для зведення:

  • Житлових будинків.
  • Промислових цехів і об'єктів.
  • Господарських будівель.
  • Холодильних камер і зерносховищ.
  • Громадських, офісних, комерційних будівель.
  • Ангарів, складів, логістичних та торгово-розважальних центрів.


Сучасний будівельний матеріал використовуватися може для будівництва різних об'єктів висотою в 1-2 поверхи.

Вартість сендвіч-панелей: найкраща ціна від виробника

Високоякісний будівельний матеріал рекомендується купувати у перевіреного постачальника. На вітчизняному ринку свою продукцію пропонує компанія «ЕвроТермоБуд». Тут встановлені найвигідніші розцінки, які будуть залежати від:

  • Внутрішнього наповнення - в якості утеплювача може бути використана мінеральна вата, скловолокно, пінополіуретан. Це високоякісний матеріал, який не підтримує процес горіння, тривалий час використовується, несприйнятливий до негативного впливу мікроорганізмів, бактерій, вологи, сонця, температур. Вартість буде формуватися в залежності від вибору матеріалу.
  • Параметрів матеріалу - на ціну впливає ширина, висота і довжини продукції.
  • Матеріалу, використаного для зовнішнього оформлення - застосовується сталь, гіпсокартон, алюмоцинк, пр.


Формувати ціну буде також обсяг закупівель. Постійним і оптовим клієнтам компанія завжди надає знижки. У вартість туру не буде залежати від коливань курсу валют, оскільки торгує компанія тільки своєю, а не закордонною продукцією і доставляє її оперативно.