Що потрібно сучасній людині для зручності отримання інформації? Перш за все, постійний доступ до нових подій і впевненість в тому, що новини правдиві і правильні. Також бажано мати доступ до інформації на будь-якій мові. Не завадять, звичайно, і інші приємні «плюшки», що додають комфорту при знаходженні на новинному порталі.

Один з таких порталів - це сайт Знай, що розповідає про всі цікаві події в Україні та в усьому іншому світі. Його щодня відвідують тисячі жителів України, а також громадяни інших країн. Портал має безліч плюсів, які роблять його одним з лідерів в новинній сфері.

  1. Актуальність новин. Всі події висвітлюються на порталі в найкоротші терміни. Нові статті з'являються мало не кожні 5-10 хвилин. Іноді навіть швидше.

  2. Журналісти порталу посилаються на надійні і перевірені джерела інформації. Шанс прочитати тут неправдиву статтю вкрай малий.

  3. Всі тексти написані грамотними працівниками порталу. Відсутність будь-яких помилок дозволяє читати новини комфортно і зручно.

  4. Великий вибір розділів, що дозволяє відкрити тільки потрібні новини: політика, шоу-бізнес, наука і так далі.

  5. Окрема сторінка для новин спорту обов'язково порадує кожну людину, яка бажає бути в курсі спортивних подій першою.

  6. Окремий розділ для новин Києва - дуже актуальний і популярний розділ порталу.

  7. Пошук інформації на сайті дуже зручний. Він допоможе знайти цікаві новини про конкретну людину або подію, які були опубліковані навіть кілька місяців тому.

  8. Можливість підписки в соціальних мережах і мобільних месенджерах - зручна функція для людей, що віддають перевагу отримувати інформацію не тільки зручними способами, але і в найкоротші терміни.

  9. На даному порталі дуже радує функція перемикання мови на російську або українську. Вона робить ресурс популярним у всіх куточках нашої країни.