Нерухомість ЛьвоваБагато з людей, які побували у Львові, вирішує залишитися в місті на постійне проживання. Тут дивним чином гармонійно сплітається ділове життя і розважальна індустрія. Атмосфера міста святкова і розслаблююча. При цьому в ньому відкрито безліч офісів великих фірм.

Новобудова або квартира від власника?

Місто активно забудовується. Тут з'являються нові комфортні житлові комплекси. Завдяки високій конкуренції серед забудовників і сучасним технологіям, квадратні метри в новобудовах за ціною можна порівняти з вторинним ринком. При цьому у них безліч переваг. Сучасна новобудова Львова відрізняється кращим плануванням, застосуванням надійних і енергоефективних матеріалів. У деяких житлових комплексів територія біля будинків закрита і охороняється. Вона облаштована дитячими та спортивними майданчиками.

Квартири в новобудовах не мають зносу і сумнівної історії. У них відсутні такі недоліки як прохідні кімнати, тісні ванні або невеликі кухні. Часто замість маленьких балкончиків забудовники створюють просторі лоджії, з яких цілком можна зробити додаткову житлову зону. У деяких квартирах облаштовані гардеробні.

Новобудови Львова

Забудовою міста займається багато компаній. Одна з найбільш успішних і впливових – «Інтеграл Буд». Діє вона не тільки в цьому місті, а й інших великих населених пунктах. На її рахунку безліч успішно завершених проектів. У Львові теж є два житлових комплекси, введених в експлуатацію - «Стуса, 12А» в Галицькому районі та «Бережанська, 54» в Сихівському. Якщо хочете придбати квадратні метри дешевше, варто вкластися в будинки, що будуються. Три нових об'єкти зводиться в Шевченківському районі міста. Пам'ятайте, що місце розташування житлового комплексу – вкрай важливий момент. Потрібно, щоб ви без проблем могли щодня добиратися до роботи, діти – до навчального закладу. Навколо повинна бути розвинена інфраструктура і хороше транспортне сполучення з усіма районами Львова.