Трикотажні вироби ніколи не виходять з моди. Це практичні і зручні речі, які навіть з часом не втрачають своєї форми і зовнішнього вигляду, якщо вони були зроблені на високоякісному обладнанні. Досвідчені майстри знають, що весь світ віддає перевагу японським апаратів від компанії Shima Seiki. Пристрої здатні зробити роботу машиніста ефективної і безпечної, а готовий виріб - якісним і практичним.

В'язальні машинки SHIMA SEIKI: широкий вибір моделей

Перевірена часом техніка представлена ​​в різних конструктивних варіаціях. На зорі своєї діяльності компанія виробляла виключно апарати для в'язання для шкарпетки панчішних виробів і рукавичок. Апарати швидко завоювали популярність, що дало можливість інженерам розробляти і вдосконалити техніку, створити промислові в'язальні машини Shima Seiki. На додаток до вже існуючих моделей 7 і 5 класів. Додані пристрої 10, 13, 15, 18 класів. Випускає компанія і пристрої промислового типу, які дозволяють виробляти товари джемперной групи, верхній одяг, а також різні аксесуари, в тому числі і головні убори. Одними з найпоширеніших моделей є такі:

  • SEC 202FF і SES 122FF.
  • SES 234CS і SEC 214K.
  • SES 122CS і SES 122-S.
  • SES234FF і SES 236-S, пр.

В'язальні апарати компанії володіють оптимальним набором якостей, які високо цінуються покупцями. Опції і функції пристрою досить різноманітні, вони дозволяють створювати високоякісні вироби, конкурентні і затребувані на ринку. Надійне обладнання володіє широкими можливостями, дозволяючи дизайнерам втілювати найрізноманітніші свої задумки, а майстру виготовляти продукцію найвищої якості.

Конкурентні переваги Shima Seiki

Заснована понад 50 років тому компанія швидко завоювала світовий ринок. Домогтися таких результатів вдалося завдяки відмінній якості і надійності запропонованих покупцям пристроїв. Техніка компанії визнана однією з найкращих в світі, оскільки володіє такими якостями:

  • продумана конструкція,
  • досконале програмне управління,
  • проста експлуатація, що не вимагає особливих знань,
  • контроль якості і рівня продуктивності,
  • високий рівень продуктивності,
  • низька собівартість готової продукції.

Устаткування японського виробника практичне і багатофункціональне, дозволяє виконувати найрізноманітніші завдання, створювати красиві, довговічні, ефектні і практичні речі. Конструктивні особливості вишивальних машин дозволяють застосовувати це високопродуктивне обладнання для нанесення візерунка на крій або готовий виріб, використовуючи будь-яку кількість ниток.