Щодня на організм людини впливає величезна кількість негативних факторів. Екологія, стреси, шкідливі звички, неправильний раціон, недосип, погані кліматичні умови, магнітні бурі – все це залишає свій відбиток на здоров'ї. Важливо регулярно проходити діагностику організму, щоб вчасно помітити негативні зміни. Багато з обстежень рекомендується проходити хоча б один раз на рік. Враховуйте, що деякі серйозні захворювання розвиваються майже непомітно. Не варто чекати, поки з'являться виражені симптоми.

Час від часу треба проходити повне медичне обстеження. Навіть молодим, здоровим людям (25-30 років) його рекомендується робити раз в два-три роки.

Обираємо лабораторію

Проходити обстеження краще в приватній лабораторії. Дослідницькі центри в державних клініках оснащені застарілим обладнанням. Це може вплинути на точність аналізів. Строки також часто бувають затягнуті. У лабораторіях при приватних клініках справи з медичною технікою йдуть краще. Однак деякі пацієнти вважають за краще звертатися в сторонні дослідні центри. Такі лабораторії отримують дохід тільки від проведених досліджень і фінансово не зацікавлені у встановленні певного діагнозу. До того ж в таких дослідницьких центрах можна здавати практично будь-які аналізи і тести (лабораторії при приватних клініках зазвичай мають обмежену кількість обладнання). Ну і, нарешті, техніка та інструменти тут частіше оновлюються.

Обов'язково перевіряйте репутацію лабораторії, яку ви вибрали. Наприклад, центр сінево вiдгуки отримує досить непогані. Обов'язково ознайомтеся з оцінкою і думкою інших клієнтів лабораторії. Це допоможе прийняти зважене рішення.

Переваги «Сінево»

Є кілька причин, за якими українці часто звертаються саме в цю лабораторію:

  • Європейський рівень сервісу. «Синево Україна» -  частина мережі бельгійської компанії. Лабораторії діють не тільки в Україні, але і в Німеччині, Румунії, Чехії, Болгарії, Польщі.
  • Високотехнологічне обладнання. В лабораторії використовується техніка вищого класу від фірми Раш Діагностікс.
  • Точність досліджень. У штаті працюють досвідчені фахівці.
  • Різноманіття послуг. Технічне оснащення дозволяє проводити найрізноманітніші тести.
  • Швидкість досліджень. Результати готові в стислі терміни. Можливе проведення експрес тестів.

Всі деталі можна уточнити у консультантів лабораторії. Актуальні ціни дивіться на офіційному сайті компанії.