Серед продукції для ЛЕП користуються попитом розпірки дистанційні. Це надійна в експлуатації і порівняно недорога арматура для повітряних ліній електропередач, призначенням якої є утримання фаз проводів на певній відстані. Також розпірки потрібні для створення дистанції між проводами відкритих розподільних пристроїв. Розпірки дистанційні від компанії АЛИТ забезпечують фіксацію і утримання проводів на заданій відстані один від одного.

Особливості продукції

  • Застосування дистанційних розпірок знижує рівень субколебаній проводів в подпролетах. На підприємствах виробляються розпірки в різних варіантах - вибір залежить від потенційної функції деталі. Це можуть бути моделі ЗРГ, 4РГ, 5РГ, 8РГ, Р, РУ, РГІФ.
  • Розпірки глухі типу Р прийнято використовувати для утримання дроти відкритих розподільних пристроїв, а моделі РГ потрібні там, де важливо створювати оптимальну відстань між двома проводами фаз повітряних ЛЕП.
  • Також застосовуються елементи утяжеленного типу РУ, які можна зустріти на шлейфах, що обмежують розгойдування двох проводів.
  • Плашки всіх видів дистанційних комплектуючих (крім глухих різновидів підстанційних деталей типу Р) виконуються з високоміцного алюмінієвого сплаву. Всі елементи здатні витримати достатні зусилля, які спрямовані вздовж осі тяги.
  • Кожна деталь моделі РГ забезпечена високоміцними невипадающімі болтами особливої ​​конструкції: болти стягують плашки зі сталевими пластинами, які оберігають деталі від зносу по час транспортування і при проведенні монтажних робіт.

Купівля розпірок в ТОВ «АЛИТ»

Компанія ТОВ «АЛИТ» добре відома успішної і продуктивної діяльністю на енергетичному ринку країни: підприємство випускає багатий асортимент арматури для ліній електропередач і струмопроводів, продукцію для різних систем енергопостачання. ТОВ «АЛИТ» виробляє, встановлює і обслуговує високовольтну арматуру для ЛЕП, відкритих розподільних пристроїв, електростанцій і підстанцій з 1999 року.

В компанії працює штат кваліфікованих, досвідчених співробітників, використовуються передові технологічні установки і роботизовані обладнання, доведені до автоматизації процеси конструювання і виробництва. В роботі компанія орієнтується на сервіс і надійність, зручні умови для покупців, а також на поставки якісного, сучасного обладнання і комплектуючих для енергосистем.