Про ефективне лікування наркоманії і алкоголізму

«Всеукраїнський інститут залежності» протягом багатьох років займається лікуванням наркоманії та алкоголізму, причому робить це ефективно і професійно. Програма терапевтичного курсу включає в себе медичну допомогу, психологічну корекцію та подальшу соціальну реабілітацію.

Ефективне лікування наркоманії та алкоголізму в «Всеукраїнському інституті залежності»

Надання медичної допомоги

Лікування алкоголізму та наркоманії завжди починається з надання медичної допомоги. Якщо людина перебуває у стані запою, важкої інтоксикації, відчуває страшну наркотичну ломку, то годі й говорити про ефективну психологічну реабілітацію.

Тому перший крок - це проведення детоксикації, зняття ознак гострої абстиненції і тимчасове купірування хімічної залежності. Важливо, що сучасна наркологічна клініка подібного роду послуги надає на дому, в найкоротші терміни і абсолютно анонімно. Для отримання допомоги достатньо просто зателефонувати в центр (другий варіант - заповнити форму зворотного зв'язку на сайті) та запросити фахівців до себе.

Однак на цьому медичні послуги не обмежуються. Наркотики та спиртні напої у великій кількості істотно підривають здоров'я людини, а тому йому потрібне лікування і відновлення. Пацієнти проходять медичне обстеження, на підставі результатів якого для кожного розробляється індивідуальний терапевтичний курс, що передбачає лікування супутніх захворювань, ускладнень, що виникли на тлі згубної залежності.

Обов'язковими пунктами, що входять у програму проживання в клініці, є дотримання режиму, відвідування лазні або сауни, фізичні навантаження, заняття в спортзалі, прогулянки на свіжому повітрі, вітамінотерапія, правильно збалансоване харчування - все це сприяє зміцненню фізичного здоров'я. За індивідуальними показаннями пацієнту може бути призначено медикаментозне лікування або ж фізіотерапевтичні процедури.

Телефон безкоштовної консультації

+38 (099) 508-08-88

 

Психологічна реабілітація

Оскільки і наркоманія, і алкоголізм є психосоматичними захворюваннями, то ефективне й довгострокове їх лікування неодмінно має базуватися на грамотній психологічної корекції. Системна психологічна реабілітація в спеціалізованому закладі включає в себе наступні популярні методики:

  • колективна психотерапія, заняття в групах взаємодопомоги;

  • індивідуальні психологічні консультації, психоаналіз;

  • арт-терапія;

  • сімейний системний психоаналіз;

  • Гештальт-терапія;

  • працетерапія;

  • елементи когнітивно-поведінкової терапії.

Крім того, психологи і психотерапевти допомагають алко- або наркозалежній людині визначити фактори, що спровокували розвиток залежності в конкретному випадку і знайти найбільш дієві методи, що сприяють їх усунення. Хороші результати в сукупності з іншими методами може давати кодування, гіпноз, релакс-техніки.

Соціальна реабілітація

Спочатку соціальна реабілітація - це підготовка колишньої залежної людини до виходу в соціум та поверненню у звичне середовище. Для цього в центрі проводяться різного роду тренінги, лекції, культурно-масові заходи, майстер-класи.

Фахівці «Всеукраїнського інституту залежності» допомагають кожному підопічному розкрити свій потенціал, виявити в собі приховані здібності, визначитися з подальшими цілями. Далі вже після виписки реабілітант продовжує отримувати не тільки психологічну підтримку, а й може розраховувати на реальну допомогу, що стосується таких питань, як працевлаштування, підвищення кваліфікації, зміни роду діяльності і т.д.

Для цього достатньо просто зателефонувати за контактним номером одного з філіалів центру, розташованих по всій країні, або заповнити форму зворотного зв'язку на сайті клініки https://narkologicheskiy-centr.com/ua/, після чого її співробітники зв'яжуться з вами в найкоротші терміни.