Приватний будинок для людей похилого віку в Києві

Темп сучасного життя, економічне становище в країні, зайнятість не дозволяють приділяти літнім родичам необхідну увагу, забезпечувати догляд і цілодобово піклуватися про них. Гідним виходом із ситуації є поміщення літніх людей, які потребують спеціалізованого догляду, в пансіонати. З появою приватних установ старенькі отримали можливість прожити залишок життя у затишку, турботі та спілкуванні.

Приватний будинок для людей похилого віку в Києві

Умови проживання

У пансіонаті Hospice до послуг літніх людей комфортабельні житлові приміщення, світлі, затишні 1-, 2- і 4-х місні. Вони обставлені меблями, сконструйованої з урахуванням безпеки пересування людей похилого віку з порушенням координації руху. Планування корпусів пансіону дозволяє вільно пересуватися людям на інвалідних візках, ходунках, милицях, із тростиною.

Кімнати лежачих хворих оснащені сучасним європейським обладнанням - багатофункціональними ортопедичними ліжками, протипролежневі матраци та іншими пристосуваннями.

Догляд та медична допомога

Персонал пансіонату має багаторічний досвід роботи з людьми похилого віку з різними віковими та системними захворюваннями, травмами. Медична освіта дозволяє надавати кваліфіковану допомогу, контролювати стан здоров'я, виконувати різні медичні процедури і призначення лікарів.

Підопічні часто потребують допомоги при підтримці особистої гігієни, фізіологічних відправлень, прийомі їжі. Їм у цьому допомагають чуйні, турботливі, уважні доглядальниці.

Дозвілля та прогулянки

Для підтримки розумових і фізичних можливостей підопічні можуть займатися посильними фізичними вправами, гуляти на свіжому повітрі, приймати сонячні ванни. У хоспісі є зелена зона зі зручними лавками, затишними альтанками, рівними широкими доріжками.

Активне дозвілля необхідний для спілкування, самореалізації, підвищення настрою. Люди похилого віку можуть:

  • читати;

  • дивитися фільми і телепередачі;

  • займатися в гуртках за інтересами;

  • грати в настільні ігри;

  • займатися рукоділлям.

Аніматори допоможуть організувати цікаве та пізнавальне проведення часу, різні розваги.

Режим дня

Для підтримки здоров'я та гарного самопочуття людей похилого віку необхідно чергувати активне проведення часу і повноцінний відпочинок. Чітко розпланований розпорядок сприяє:

  • вироблення звички;

  • спокою і душевної рівноваги;

  • надає впевненість у завтрашньому дні.

Свята, відвідування рідних, масові заходи вносять приємну різноманітність в розмірене життя людей похилого віку.

Харчування

Дуже часто люди похилого віку страждають від нестачі харчування. У них немає сил і бажання готувати різноманітні страви, немає можливості купувати свіжі, якісні продукти. У пансіонаті меню складають кваліфіковані дієтологи. П'ятиразове харчування складається із смачних, легкозасвоюваних, корисних страв. У приватному будинку для літніх людей Hospice старі живуть повним, цікавим, насиченим життям, а не згасають на самоті й забутті.

Більш детальну інформацію про будинок престарілих Hospice ви можете знайти на сайті https://hospice.com.ua/ .