Слайсер - пристрій, призначений для швидкого та ефективного нарізання ковбаси, м'яса, морепродуктів, сиру, хліба, овочів, фруктів і інших продуктів. Використовується на масштабних м'ясокомбінатах, рибопереробних підприємствах, а також на кулінарних цехах супермаркетів, магазинів, ресторанів, кафе, барів. Користується великою популярністю завдяки своїй компактності, мобільності, високої продуктивності, низькій ціні, якісному виготовленню, простоті в експлуатації і обслуговуванні. Професійний слайсер для нарізки варто вибирати, враховуючи такі параметри:

  1. Матеріал ножа - універсальний ніж підходить для м'яса, риби і т. д. Виготовляється з нержавіючої чи хромованої сталі.
  2. Діаметр ножа - повинен бути як мінімум на 25% більше, ніж нарізувана продукція.
  3. Потужність - від неї залежить час безперебійної роботи апарату. Жодна модель не зможе працювати цілу зміну без перерви. Слайсер необхідно періодично вимикати, щоб уникнути перегріву двигуна. Але при наявності функції автоматичного охолодження двигуна, пристрій може пропрацювати до 12 годин.
  4. Продуктивність - залежить від розмірів закладу і прохідності клієнтів (в невелике кафе підійде напівавтоматичний або ручний, але в виробничому цеху або великому ресторані не обійтися без автоматичного електричного).
  5. Наявність додаткових можливостей - наявність вбудованого заточуваного пристрою, висувна ємність для розміщення продуктів великих розмірів і т. д.

Скиборізки відрізняються за безліччю параметрів. За типом управління вони бувають:

  • Ручного - оператор сам здійснює обробку, обертає ніж, притискає продукт і подає його для нарізування. Не отримали свого широкого застосування, так як це трудомісткий і витратний за часом процес. Використовуються невеликими магазинами, супермаркетами, в домашніх умовах, де не потрібно обробляти велику кількість їжі.
  • Напівавтоматичного - робота за допомогою такого виду пристрою відбувається так: кухар завантажує продукт на робочу поверхню і задає товщину, включає пристрій, пересуває каретку з їжею вперед / назад до направляючої пластини нарізуючи її. Простий в роботі, не потрібно мати спеціальних навичок, а тільки дотримуватися правил безпеки при експлуатації.
  • Автоматичного - процес обробки повністю автоматизований, кухарові потрібно лише помістити продукт, задати товщину і включити агрегат. Нарізування відбувається автоматично, робоча каретка переміщається самостійно, а притискання здійснюється за допомогою спеціальних притискних пристроїв. Вони ідеально підійдуть для застосування в великих закладах громадського харчування, де потрібно нарізати великі обсяги продуктів харчування.

Вибрати обладнання для ресторанів високої якості і низької ціни, в тому числі і слайсер можна в інтернет-магазині компанії ТоргОборуд. Також купуйте інше електромеханічне обладнання (картоплечистки, тістоміси, промислові м'ясорубки), яке значно полегшить і прискорить робочі кухонні процеси приготування їжі.