В Первомайске безработные получают образование

Специалисты Первомайского центра занятости помогли безработной женщине подтвердить обучение в Одесском центре профессионально-технического образования иполучить 3-й разряд повара.

«За допомогою фахівцівПервомайський міськрайонний центр зайнятостібезробітна Світлана Рожновська підтвердила результати неформального професійного навчання за професією «кухар» в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Маючи певний досвід роботи, що і є складовою неформального навчання, Світлана погодилася пройти державну кваліфікаційну атестацію для отримання 3-го розряду. Майстер ОЦПТО ДСЗ ознайомила із самою процедурою підтвердження результатів неформального професійного навчання, яка передбачає демонстрування теоретичних знань, виконання пробної кваліфікаційної роботи та складання технологічної картки страв.

Кваліфікаційна комісія уважно слідкувала за процесом приготування страв. Кухар старанно застосувала теоретичні знання на практиці. Кожну страву державна кваліфікаційна комісія оцінювала окремо за відповідними критеріями. За результатами неформального професійного навчання Світлані було вручено Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації та побажання в подальшому радувати смачними, кваліфіковано приготованими стравами, дивувати бездоганною подачею. А в подальшому — звертатися до державної служби зайнятості за наступним 4-м кваліфікаційним розрядом. Адже навчання триває усе життя».