У Первомайську провели щорічну акцію «Громадянин»

18 квітня у стінах Первомайського ДЮЦНВ відбулася щорічна акція "Громадянин", у рамках якої школи презентують власний суспільно корисний проект, що реалізовується протягом навчального року.

Презентовані ініціативи вкотре переконали всіх, що прогресивна молодь Первомайська ладна на все, аби їхнє місто було екологічно чистим та гарним. Вони і ремонтують дороги, і розфарбовують школи та зупинки, і створюють спортивні майданчики, і займаються проблемами навколишнього середовища, а також допомагають безпритульним собака. Це далеко не всі добрі справи, що кожного дня втілює в життя молодь.

Серед запрошених гостей був і президент Миколаївської обласної організації лідерів молодіжного самоврядування «Молодь – майбутнє нації» Євгеній Нотевський, який зазначив, що «сьогоднішній захід вкотре підкреслює, що проблем у навчальних закладах, у мікрорайонах та в самому місті вистачає, як і в цілому в Україні. Але перспективні юні хлопці та дівчата з потужною підтримкою дорослих готові звернути не просто гори – вони, дійсно, здатні на величезні справи. Справи на благо рідного міста та України!»

За підсумками журі, місця визначено таким чином:

Номінація "Нове освітнє середовище":

І місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

Номінація «Благоустрій міста»:

І місце – ЗОШ І-ІІІ ст № 9, ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, ЗОШ І-ІІ ст. № 7

ІІ місце – НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум", ЗОШ І-ІІ ст. № 8

Номінація "Пришкільна територія":

І місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, ЗОШ І-ІІІ ст. № 16

Номінація «Милосердя»:

І місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 17

ІІ місце – гімназія

ІІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 12

Вітаємо всіх із завершенням міської суспільної акції "Громадянин – 2018" та бажаємо цікавих ініціатив для нових проектів!

Чергинець Яна,

кореспондент МООЛМС «Молодь –майбутнє нації»

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов