Первомайська молодь у центральному парку провела щорічну акцію з прибирання

21 квітня за ініціативи Миколаївської ООЛМС "Молодь - майбутнє нації" відбулася щорічна акція з прибирання.Цьогоріч вона була присвячена Всеукраїнському дню навколишнього середовища.Локацією було обрано міський парк культури та дозвілля "Дружби народів".

На початку заходу всіх привітала міський голова Дромашко Л.Г., яка наголосила на необхідності проведенні подібних акцій та висловила слова вдячності МООЛМС "Молодь - майбутнє нації" за організацію масштабної толоки., повідомив Євгеній Нотевський.

Більше 200-т учасників акції за 2,5 години намагалися виконати весь обсяг робіт. Так, було розбито дві клумби навпроти ДЮЦНВ, виметено доріжки, побілено бордюри, зібрано гілля та вичищено прибережну зону від сміття.

Посильну допомогу в транспорті, закупівлі пакетів, води, та інструменту надали підприємці міста "Все для Даху" (директор Фільварковий П.П.), "Райагробуд" (директор Совкуцан Б.М.); побілкою та допоміжним інструментом забезпечила міська влада; апаратуру для проведення заходу люб'язно надало Управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту. Окрема подяка Управлінню освіти Первомайської міської ради (начальник Остапенко Г.Ф., методист Відмиш Л.І.) за можливість вже втретє проводити акцію!По завершенню суспільно корисної ініціативи всіх органи молодіжного самоврядування отримали грамоти Управління освіти. Окрему подяку за людяність, небайдужість висловлюємо ЗОШ №6, ЗОШ №9 та ЗОШ №8. Ви найкращі!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов