Учнів Первомайської ЗОШ №16 ознайомили з основами правильного вибору свого професійного шляху

«Професії мого краю!» саме під таким гаслом 24 квітня 2018 року відбулась зустріч з учнями Первомайської загальноосвітньої школи №16, в рамках профорієнтаційної акції Миколаївської обласної служби зайнятості для молоді «Миколаївщина професійна», провідного фахівця з питань зайнятості Первомайської міськрайфілії Миколаївського обласного центру зайнятості Пашкова Віктора та представника Первомайського відділення Головного управління Національної Поліції у Миколаївській області, майором Нетребою Олександром.

Знайомство зі світом професій актуальних для Миколаївщини та з основами правильного вибору свого професійного шляху, а також орієнтація молоді на наполегливе професійне зростання – вміння правильно побудувати свою кар’єру, це один з важливих напрямків профорієнтаційної роботи зі школярами спеціалістів служби зайнятості, особливо такі зустрічі проходять найбільш ефективно коли до таких зустрічей залучаються представники сучасних професій. Саме з такою метою під час заходу з дітьми також поспілкувався керівник сектору кадрового забезпечення Нетреба Олександр, та презентував учням один з напрямків можливої зайнятості – службу у лавах Національної Поліції. Під час заходу він не тільки ознайомив присутніх з новаціями вступної компанії на навчальних закладів Міністерства Внутрішніх справ, а також, що важливо, презентував освітній портал osvita.np.gov.ua за допомогою якого проходить реєстрація бажаючих проходити службу у Поліції, та запросив школярів всупати до відповідних навчальних закладів.

Тож сподіваємось, що зустріч, дійсно була цікавою та пізнавальною для школярів, тим паче, що після заходу, двоє випускників одинадцятого класу звернулись до Олександра Нетреби з наміром проходження служби у лавах Національної Поліції.

Пашков Віктор, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Первомайської міськрайфілії Миколаївського ОЦЗ.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов