Первомайський МКК має потребу у робітниках ряду спеціальностей

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення міні-ярмарку вакансій. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю – необхідних працівників.

Напередодні в приміщенні Первомайської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ з метою укомплектування вакансій відбулась міні - ярмарок вакансій з ПАТ "Первомайський молочно – консервний комбінат". Свою історію комбінат почав ще в далекому 1956 році. Комбінат бере щороку участь у виставках та конкурсах, на яких продукція займає призові місця. У 2013 році ПАТ «Первомайський молочно – консервний комбінат» став переможцем конкурсу «100 кращих товарів України». На сьогодні, комбінат має гостру потребу в таких фахівцях як: оператори розфасовувально - пакувального автомата, слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту та обслуговування систем вентиляції та кондиціювання, машиніст холодильних установок.

Менеджер з персоналу ПАТ "Первомайський молочно – консервний комбінат" Лось Вікторія детально розповіла про умови праці, норми робочого часу та заробітну плату.

В даному заході прийняло участь 22 безробітні особи, в тому числі 2 учасника АТО. Всім присутнім було рекомендовано відвідатипідприємство для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на виробництві, повідомила Макар Т.І. – провіднийфахівець з питаньзайнятостівідділувзаємодії з роботодавцямиПервомайської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов