До Кабміну подано петицію з проханням виділити кошти на ремонт доріг у Первомайську

На сайті Кабміну зареєстрована петиція, в якій пропунується виділити кошти на ремонт доріг у Первомайську.

Громада міста Первомайська Миколаївської області звертається до Кабінету Міністрів з проханням виділити кошти на ремонт доріг у місті, а саме: 
1. 35 млн гривень на ремонт міської ділянки дороги Р-75. 
Виконавчий комітет Первомайської міської ради неодноразово звертався до Міністра інфраструктури України Омеляна В.В., Миколаївської обласної державної адміністрації та керівництва Служби автомобільних доріг України про фінансову допомогу для здійснення ремонтних дорожніх робіт у місті Первомайську. 
У зв’язку з набуттям чинності з 01.01.2013 року постанови Кабінету міністрів України від 18.04.2012 року № 301 «Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення», згідно з якою внесені зміни в класифікацію та перелік автомобільних доріг по Миколаївській області, територіальній автодорозі місцевого значення Т-16-03, яка пролягає по вулицях міста Первомайська, змінено статус з місцевого значення на автомобільну дорогу державного значення (регіональна) і присвоєно новий індекс дороги Р-75 «Контрольно-пропускний пункт «Тимкове» - Балта – Первомайськ – Доманівка – Олександрівка». 
На території міста Первомайська це ділянки дороги по: проспекту Праці – 1,091 км, вул. Маршала Павла Рибалка – 0,900 км, вул. Кам’яномостівській – 3,300 км, вул. Одеській – 1,395 км. Всього загальною довжиною 6,686 кілометрів, площею 55006,4 м2. Для капітального ремонту вказаних ділянок дороги державного значення Р-75 «Контрольно-пропускний пункт «Тимкове» - Балта – Первомайськ – Доманівка – Олександрівка» необхідні кошти на сьогоднішній день що найменше 35000,0 тис. грн. За рахунок коштів з міського бюджету здійснити ремонтні роботи цих ділянок неможливо. 
Комісійне обстеження зазначених ділянок доріг комунальної власності міста було здійснене ще в грудні 2010 року, акти приймання-передачі нерухомого майна, підписані членами комісії, створеної відповідно дорученню першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації від 09.11.2010 р. № 1709/0/05-3/1-10 та наказу Голови Державної Служби автомобільних доріг України від 14.03.2011р. № 69, були передані до Служби автомобільних доріг у Миколаївській області для затвердження головою Державної служби автомобільних доріг України в березні 
2011 року. Але процедура приймання – передачі вказаних міських доріг, суміщених з дорогою державної власності Р-75 «Контрольно-пропускний пункт «Тимкове» - Балта – Первомайськ – Доманівка – Олександрівка», з комунальної власності територіальної громади міста Первомайська у державну власність була призупинена. 
Первомайська міська рада та її виконавчий комітет протягом останніх років неодноразово порушували проблему неспроможності якісного утримання ділянок зазначеної дороги в межах м. Первомайська за рахунок коштів міського бюджету. Всього в комунальній власності територіальної громади міста Первомайська знаходиться 324 км проїжджої частини вулиць міста. Щорічно, до 60 % всіх коштів, які спрямовуються на ремонт міських доріг, використовується на ремонт суміщених з дорогою державного значення ділянок. Стан інших міських доріг, на які з цього приводу не виділяються кошти на ремонт та утримання, з кожним роком погіршується, що загрожує безпеці руху автобусам міських маршрутів, приватному та транзитному автотранспорту. 
2.Виділити кошти у розмірі 2,97: млн гривень на капітальний ремонт 2-х ділянок Т15-04 
Ще у 2016 році була замовлена та є у наявності виготовлена проектно-кошторисна документація з позитивним висновком державної експертизи на капітальний ремонт 2-х ділянок автодороги державного значення (територіальна) Т-15-04 «Первомайськ – Новоукраїнка» в межах міста Первомайська від вул. Вознесенської до знаку «В’їзд в м. Первомайськ» - об’єкти: «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Київській від житлового будинку № 123 в місті Первомайськ Миколаївської області» загальною кошторисною вартістю 1484,152 тис. грн. та «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Київській (від ПК5+09.00 до ПК10) загальною кошторисною вартістю 1486,544 тис. грн. 
3.Виділити 8млн гривень на ремонт мостів. 
У комунальній власності Первомайської міської ради також знаходяться чотири мости, які забезпечують рух автомобільного транспорту та пішоходів через річку Південний Буг та річку Синюху в обох напрямках. Мости входять до проїзних частин ділянок вулиць, які суміщаються з автодорогами державного значення Р-06 Ульянівка - Миколаїв та Р-75 «Контрольно-пропускний пункт «Тимкове» – Балта – Первомайськ – Доманівка – Олександрівка». Щороку на 10 відсотків збільшується інтенсивність руху великотоннажного транзитного транспорту через місто, що сприяє передчасному руйнуванню дорожнього покриття та конструкцій мостів. Мости знаходяться в експлуатації з 1987 року, тобто 30 років. У 2013 році науково–виробничою фірмою «Мостобудсервіс» (м. Київ) були здійснені обстеження (вишукування) та оцінка фактичного експлуатаційного стану верхових мостів мостового переходу через р. Південний Буг та р. Синюха для проведення ремонтних робіт на мостах. Але за відсутністю фінансування окрім робіт по поточному ремонту деформаційних швів мостового полотна та поточному ремонту тротуарів тільки на мостах через річку Південний Буг інших будівельних робіт не проводилось. А потреба на усунення виявлених існуючих недоліків та пошкоджень, проведення ремонту опор, пошкоджених бетонних поверхонь ригелів, оголовків та тіла опор на всіх 4-х мостах складає на сьогоднішній день що найменше 8000,0 тис. грн. За рахунок коштів з міського бюджету здійснити ремонтні роботи зазначених мостів неможливо. 
4. Допомогти коштами для ремонту решти міських доріг ,тому що із міського бюджету на ремонт у поточному році нема можливості відрахувати більш ніж 5% від річної потреби. 
На виконання ремонтних дорожніх робіт виділялось: у 2016 році – 8420,0 тис. грн., у 2017 році -2675,0 тис. грн., у 2018 році – 3363,588 тис. грн, у 2019 році планується виділити трохи більше 1073 тис грн, при середньо річній мінімальній потребі 20 млн. грн. 
(У 2018 року вперше за останні 4 роки були виділені кошти на ремонт доріг м. Первомайська у вигляді субвенції з державного бюджету місцевому бюджету сумою 199,9 тис. грн.)

Автор петиції - Циділо Віктор Вікторович.До кінця збору підписів залишилось: 85 днів. Наразі зібрано всього 5 із необхідних 25 тисяч підписів.

Електронні петиції
кабмін петиція дороги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Фото
Вчера, 17 мая, около 9:15 45-летний водитель автомобиля Renault Dokker, двигаясь по улице Грушевского в Первомайске, возле супермаркета «Копейка», совершил наезд на 66-летнего велосипедиста. В результате дорожно-транспортного происшествия водитель двухколесного транспортного средства получил телесные повреждения и был доставлен в больницу, где ему оказали первую неотложную помощь. Водитель легковушки не травмировался. Начато уголовное производство, виновни...
Аналитика
Первомайська дільниця Вознесенського відділення управління експлуатації газового господарства повідомляє, що ПАТ «Миколаївгаз» у районі АГРС м. Первомайська планується виконання робіт з припиненням газопостачання по газопроводу середнього тиску. Проведення робіт планується на 20.05.2019р. з 9:00. Просимо з розумінням віднестись до тимчасової відсутності газопостачання. Без газопостачання залишиться наступні вулиці міста Первомайська: №з/п Назва вулиць/пров...
Фото
Событие произошло в Домановском районе Николаевской области. Труп 46-летнего мужчины с признаками избиения был найден у забора напротив собственного дома местными жителями. На месте происшествия работала следственно-оперативная группа Доманевского отдела полиции, оперативники Управления уголовного розыска области, сотрудники местной прокуратуры, кинолог со служебной собакой и судебно-медицинский эксперт, при осмотре обнаружил на погибшем многочисленные тра...
Фото
Вчера, 16 апреля, были завершены работы по ремонту самотечного канализационного коллектора, по которому сточные воды попадают от станции «ПТУ» до насосной станции канализации «Южная». Трубопровод был проложен еще с 1956 года, поэтому в результате коррозии и изношенности произошло его разрушение. Работники аварийной службы водоканала выполнили ремонт разрушенного трубопровода длиной 5 метров и диаметром 500 мм.
Фото
Вчора, 16 травня, в кабінеті першого заступника голови Первомайської райдержадміністрації Сергія Бондаренка відбулось засідання штабу територіальної оборони в Первомайському районі з метою якісної підготовки до проведення командно-штабного навчання. Відповідно до Плану підготовки зони територіальної оборони Миколаївської області у 2019 році в період з 21 по 23 травня 2019 року сплановано проведення командно-штабного навчання з територіальної оборони із зон...
Аналитика
Завтра, 18 мая, в связи с проведением плановых ремонтных работ на ПЛ-10 кВ ф. Восточний будет временно прекращена подача электроэнергии на: ул. 8 марта, ул. Ир. Сеник, ул. Абрикосовая, ул. Булгакова, ул. Возрождения, ул. В.Сальського, ул. Ворошилова, ул. Воровского, ул. Гет. Мазепы, ул. Декабрьская, ул. Данилина, ул. Дубинина, ул. Жасминова, ул. Затышна, ул. З.Чепигы, ул. Знаменская, ул. Зощенко, ул. Калиновая, ул. Козацька, ул. Конева, ул. Крышталэва, ул....
Политика
Депутати обласної ради підтримали суспільно важливі зміни до бюджету на 2019 рік 34 депутати облради з 43 присутніх підтримали внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік, які дозволять профінансувати та забезпечити виконання суспільно важливих заходів у напрямах охорони здоров’я, освіти, соціально-культурної сфери тощо. Це відбулося у четвер, 16 травня, у ході двадцять шостої позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання. Таке рішенн...
Общество
Управління соціального захисту населення Первомайської міської ради доводить до відома жителів міста, що у травні 2019 року житлова субсидія призначається на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня зазначена вище заборгованість зі сплати послуг без подання нових заяви і декларації. Житлова субсидія на наступний строк призначається у готівковій формі громадянам, які одержували субсидію у грошовій...
Фото
Первомайські спортсмени вирушили до Німеччини щоб виступити на першості Європи з кіокусін KWU. "Ну нарешті! Наші спортсмени вже у Берліні. Дуже довгою та виснажливою була дорога. Протягом всього шляху команду супроводжував дощ. Кажуть, що це гарна прикмета. Команда вже у готелі. Відпочиватимуть на набиратимуться сил.", - повідомила Первомайська Федерація Кіокушин Карате. Першість Європи з кіокусін KWU, буже проходити у ФРН з 17 по 19 травня.
Новости по теме
У Первомайській райдержадміністрації відбулось засідання штабу територіальної оборони
Управління соцзахисту населення Первомайської міськради надало роз’яснення стосовно призначення субсидій
Монетизовані пільги можна буде отримати готівкою
Мешканець Первомайську Ян Островський взяв участь у проекті "Нові Лідери"
Первомайская прокуратура требует взыскать с перевозчика за "перегруз" 610 тысяч гривен
Влітку розпочнеться підготовчий етап програми «Безкоштовна діагностика»
Питання водопостачання Первомайську не повинно залежати від політичних амбіцій, вважає заступник голови Миколаївської ОДА
Адміністрація Певромайського водоканалу подякувала абонентам, котрі погасили заборгованість
У Первомайську комунальники привели до ладу три зупинки на вулиці Одеська
У Первомайську "газовики" розшукують власника однієї з квартир в мікрорайоні Фрегат